Школа здорового способу життя

Добрий день, я тренер клубу "MissFitness"  буду Вашим консультантом по здоровому способу життя.
Відразу хочу звернути увагу, якщо ви точно вирішили дотримуватися здорового способу життя, то робити це треба з задоволенням і тоді, все, що б ви не робили, точно піде вам на благо !

 

Говорячи про здоровий спосіб життя, я не закликаю вас в раз відмовитися від усіх шкідливих звичок і докорінно змінити своє життя, я просто хочу допомогти вам зробити перший крок назустріч своєму здоров'ю. З цією метою була створена моя школа.

 

Існують сім стовпів здоров'я, на якому заснований здоровий спосіб життя:

 

1. Правильне збалансоване харчування.
Прийшовши до нас ви переконаєтеся, харчуватися правильно - не тільки просто, але й смачно.
Спеціально розроблений для вас, що враховує всі ваші побажання і кулінарні пристрасті раціон харчування, зможе обеспесчіть ваш організм всіма необхідними речовинами і мікроелементами, поліпшити обмін речовин, а значить зробити так, щоб вся з'їдена за день їжа йшла вам на користь.

 

2. Достатня фізична активність.
Бути абсолютно здоровим не займаючись спортом, чи не можливо. Але займатися спортом потрібно з розумом. Хто сказав, що тренажерний зал це панацея від усіх бід, а як же ваші індивідуальні особливості? Правильно підібраний, відповідний, саме, для вас, тип фізичних навантажень - це 50 % успіху в нелегкій боротьбі із зайвими кілограмами.

 

3. Достатнє вживання води.
Вода - це найважливіше поживна речовина, яка отримує людський організм. Без неї не обходиться жоден процес.

 

4. Сон і відпочинок.
Хороший нічний сон відновлює. Наповнює енергією і омолоджує організм. Він дуже важливий для імунної системи і для здоров'я в цілому. Недолік сну збільшує ризик винекнення різних серйозних захворювань.

 

5. Підтримання організму в чистоті.
Токсичними речовинами наповнена все довкілля. І це негайно позначається на нашому здоров'ї. Однак дещо все-таки можна змінити. Вміст токсинів в повітрі. Воді та продуктах харчування з кожним роком лише зростає і захищати себе можна тільки за допомогою детоксикації свого організму.

 

6. Свобода від стресу.
Стрес може бути негативним ( наприклад, фінансові труднощі ), і позитивним (наприклад, весілля). Умовно його можна розділити на дві великі категорії : ситуації, які можна контролювати, і ситуації, які знаходяться поза зоною нашого контролю. Якщо ми не навчимося успішно справлятися зі стресом, врешті-решт він надасть руйнівний вплив на все наше єство, включаючи здоров'я.

 

7. Усунення дефіциту поживних речовин і вітамінів в організмі.
У досконалому світі людський організм дійсно отримував би всі необхідні йому поживні речовини разом з їжею. Вітаміни та мінеральні речовини, в яких так потребують наші тіла, повинні утримуватися в споживаних нами продуктах. Однак оброблені продукти харчування, як правило, позбавлені більшої частини спочатку присутніх у них корисних речовин. У процесі приготування і зберігання продуктів харчування також втрачають свої поживні речовини. Наповнена токсинами навколишнє середовище, в якій ми змушені мешкати, токсини, що містяться в їжі, воді та повітрі, а також малорухливий спосіб життя - все це збільшило потребу людського організму у вітамінах і корисних мінералах