Кругове тренування

Ефективне півгодинне тренування в режимі нон-стоп без обмежень і розкладу!

Фітнес -програма "MissFitness" за короткий час не більше півгодини сприяє спалюванню до 500 кілокалорій ! Всього 30 хвилин кілька разів на тиждень цілком змінять Вашу статура !

За допомогою кругового тренування кожна жінка може швтидко досягти необхідних результатів - зміцнити м'язи, схуднути і підтримувати чудову фізичну форму.

Методика тренування складається з максимально ефективного поєднання аеробних і силових вправ. Виконувати їх нескладно для будь-якої жінки - унікальними тренажерами MissFitness враховуються всі особливості жіночого організму.

У процесі занять на тренажерах, Ви здатні самостійно здійснювати регулювання навантаження, рухаючись повільніше або швидше. Тренування складається з трьох частин: розминки, кругового тренування і вправ на розтяжку.

Розминка

Комплекс «MissFitness» стартує з розминки. Розминка - це попередня підготовка до самого тренування, яка виконується перед тим, як приступати до вправ. Це необхідно для зниження рівня можливого дискомфорту в ході тренування, а також для зниження ризику отримання травм. Після такого «розігріву» руху придбають плавність і впевненість.

Кругове тренування

У залі знаходяться послідовно розміщені 9 спеціально підібраних тренажерів і стільки ж аеробних «станцій». Після розминки Ви займаєте місце на будь-якій вільній аеробній «станції» і точно прямуєте вказівкам інструктора у виконанні вправ. Коли від керівника надходить команда і звуковий сигнал, займаєте найближчий до вас вільний тренажер. Інструктор проводить контроль за правильністю виконання занять на тренажері. Потім відбувається чергова зміна займаної позиції з рухом за годинниковою стрілкою, з чергуванням тренажерів і аеробних «станцій». В одному повному колі 9 аеробних «станції» і стільки ж тренажерів. Рух йде за годинниковою стрілкою, чергуючи аеробні «станції» і тренажери.

Розтяжка

Слід виконати комплекс вправ з переходу до менш інтенсивних або енергійних вправ. Виконання серії занять по розтяжці вважається чудовим розслаблюючим способом для завершення тренування і підвищення рівня самопочуття. Розтягування бажано виконувати повільно і безперервно.

 

Переваги кругового тренування:

 

  • Тренування MissFitness - тільки для жінок, з урахуванням їх фізіологічних і психологічних особливостей.
  • Унікальна система вправ абсолютно безпечна для жіночого організму.
  • 30 хвилин кругового тренування замінять півтори години стандартного тренування в іншому спортивному клубі.
  • В обладнанні закладено принцип гідравлічного опору, що дозволяє жінкам тренуватися в повній безпеці, незалежно від рівня підготовки.
  • Результативність методики підтверджена досвідом п'яти мільйонів жінок у 90 країнах світу.
  • Фітнес- клуб MissFitness в крокової доступності від вашого будинку.
  • Вік для занять за даною програмою - 14-65 років без обмежень за станом здоров'я *.
  • Індивідуальна система підтримки, підходу і мотивації для кожного.

Тренування "MissFitness" - це весело і легко! Тільки півгодини не більш трьох разів на тиждень і ефект вас обов'язково здивує!

 

* При серйозних проблемах зі здоров'ям слід попередньо проконсультуватися з лікарем.