Програми схуднення

Красива фігура - це не тільки відсутність зайвої ваги, це рівна пружна шкіра, в міру накачані м'язи. Сильний м'язовий каркас допомагає зробити плоским живіт, пружними та підтягнутими сідниці, змоделювати красиву форму грудей і стегон. Чудово розуміючи всі специфічні проблеми та особливості жіночої фігури в різні періоди життя, інструктори  клубу «MissFitness»  створили комплексні програми схуднення і корекції фігури на унікальних тренажерах. Кожен курс схуднення розрахований на вирішення певних завдань.

 

Клуб «MissFitness»  пропонує наступні програми занять:

  • « Інтенсивне схуднення »
  • «Ефективний антицелюліт»
  • «Відновлення фігури після пологів »
  • «Експрес схуднення»

Кожна програма схуднення вже пройшла перевірку тисячами жінок. За розробленим системам в MissFitness  успішно займаються жінки різних країн і досягають відмінних результатів.

 

«Інтенсивне схуднення» - система схуднення для тих, хто хоче скинути значну кількість кілограмів без шкоди для здоров'я і власної зовнішності. Тренажери для занять за даною програмою підібрані з урахуванням специфічних проблем, що виникають при великій втраті ваги. Під час занять зміцнюються м'язи, підтягується шкіра, зникають зайві жирові відкладення в проблемних зонах.

 

«Ефективний антицелюліт» - програма схуднення для тих, хто хоче позбутися целюліту. При занятті на тренажерах особлива увага приділяється проблемним зонам - стегнах, сідницях, животі. Процедури для схуднення допомагають вирішити не тільки проблему зайвої ваги і надлишкових жирових відкладень, а й косметичну проблему, пов'язану з накопиченням шлаків і токсинів в підшкірно - жировій клітковині і появою горезвісної «апельсинової кірки».

 

«Відновлення фігури після пологів» - комплекс для схуднення, який дозволяє дбайливо скорегувати вагу, а також форму стегон, живота і сідниць, що втратили свою пружність і форму за період вагітності.

 

«Експрес -схуднення» - програма-контроль для схуднення в короткі терміни. Дана програма схуднути дозволяє швидко і без шкоди для здоров'я.

 

Хочете дізнатися про програми  MissFitness  докладніше? Телефонуйте та приходьте в клуб для жінок «MissFitness» ! Ми чекаємо саме на Вас!